Absolvent kurzu aplikované psychofyziologie (Biofeedback and Self-Regulation, San Francisco State University, USA v roce 2015) pod vedením Erik Peper, Ph.D.

Absolvent výcviků mindfulness:
Relational Mindfulness Training (2016)
Mindfulness-Based Stress Reduction (2017)
Mindfulness 7-day retreat, Lot Heijke supervision (2019)
Qualified MBSR Teacher Training pod vedením předních evropských mindfulness expertů Lot Heijke, Petra Meibert a Günter Hudasch (2021-2022)

Tvůrce a školitel kurzu mindfulness pro společnost Johnson & Johnson GBS. Dále školil i pro společnosti jako ING, ČD Telematika, Dimension Data, GoodCall nebo IDC.

Lektor individuálních i skupinových kurzů mindfulness (7 let vlastní praxe mindfulness), kurzů stress managementu, pozitivní psychologie a wellbeingu

Řečník na celostátní mindfulness konferenci MindfulnessCON 2018 a Štěstí (ČSAP), celostátní konferenci zaměřené na pozitivní psychologii

Vystudoval management na FPH VŠE s vedlejší specializací manažerská psychologie a sociologie

Před 5 lety založil projekt PERKMAN. Je tvůrcem knížek nakladatelství PERKMAN a zároveň toto nakladatelství vede.

 

Spolupráce je možná online i offline. Působím v Praze, severních Čechách a po domluvě i jinde v ČR a na Slovensku. Školím v češtině a angličtině. Pro další informace mě prosím kontaktujte a informace vám budou obratem poskytnuty.

 

REFERENCE

Václavova rozsáhlá teoretická i praktická zkušenost s Mindfulness technikami ve spojení s jeho nadšením zajistily, že lekce byly kvalitně připraveny a profesionálně vedeny. Navazující workshopy napomohly k tomu, aby byla nabitá teorie uvedena do praxe pomocí meditačních cvičení, při čemž jsem ocenil individuální přístup. V našem uspěchaném korporátním prostředí vedeným výsledky a termíny je důležité, abychom nezanedbávali mentální zdraví. Absolvování Mindfulness kurzu vedeného Václavem znatelně pomohlo mým pracovním výkonům. Doporučil jsem ho svým kolegům a zařadil do tréningového plánu mých seniorních podřízených.

Matěj, A2R Supply Chain Team Lead, účastník školení mindfulness v Johnson & Johnson GBS

 

Přečíst další reference Informace o školeních Napište mi