Školím ve firmách i ve veřejných organizacích, stejně tak je možné se domluvit na individuální konzultaci. Níže naleznete některé z firem a referencí. V případě zájmu mohu doložit další.

Měli jsme s panem Tomanem 2 workshopy, které byly připravené na míru pro potřeby naší společnosti. Po krátké diskuzi, co všechno potřebujeme, pan Toman navrhnul obsah školení a bylo jasné, že opravdu pochopil, kam směřují naše potřeby i přesto, že zadaní nebylo úplně konkrétní. Naši zaměstnanci nejsou obvykle moc aktivní během workshopu, ale pan Toman našel správnou komunikační cestu, čímž zapojil do diskuze hodně lidi. Workshopy byly zajímavé, živé a obsahovaly spoustu užitečných a nových informaci. Opravdu, bylo to skvělé!

Olga, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.

 

Lekcie boli koncipované prakticky a dozvedela som sa aj potrebné množstvo teoretických základov k lepšiemu pochopeniu významu cvičenia. Václav vie tieto znalosti vhodne prepojiť a podať ich zaujímavým spôsobom. Pri praktických cvičeniach mal so mnou trpezlivosť, keďže aj zdanlivo jednoduché cvičenie „sústrediť sa iba na svoj dych“, môže byť zložité. Václava ako lektora môžem iba odporučiť, má individuálny prístup, znalosti a čo je dôležité, robí to preto, že ho to baví a chce prostredníctvom šírenia mindfulness pomôcť ostatným.

Bára, pracovnice v HR, účastnice individuálních lekcí mindfulness

 

Václavova rozsáhlá teoretická i praktická zkušenost s Mindfulness technikami ve spojení s jeho nadšením zajistily, že lekce byly kvalitně připraveny a profesionálně vedeny. Navazující workshopy napomohly k tomu, aby byla nabitá teorie uvedena do praxe pomocí meditačních cvičení, při čemž jsem ocenil individuální přístup. V našem uspěchaném korporátním prostředí vedeným výsledky a termíny je důležité, abychom nezanedbávali mentální zdraví. Absolvování Mindfulness kurzu vedeného Václavem znatelně pomohlo mým pracovním výkonům. Doporučil jsem ho svým kolegům a zařadil do tréningového plánu mých seniorních podřízených.

Matěj, A2R Supply Chain Team Lead, účastník školení mindfulness v Johnson & Johnson GBS

 

I really appreciated Vaclav’s mindfulness course and the skills it gave me going forward to deal with this busy world we find ourselves in. I’d always been interested in mindfulness and meditation but had never received the information in such a clear and stress free manor with tips on how to make it work for you. In no time I found myself using the tips, telling others of the practice and bringing it into other topics of conversation as a solution for real world issues. I think this is a great course to set people up with the tools needed to manage the pressures of today and keep a calm and positive outlook.

George, Intercompany Price Analyst, účastník školení mindfulness v Johnson & Johnson GBS

 

Dvouhodinový workshop na téma základy mindfulness mne příjemně překvapil. Václav nám objasnil podstatu mindfulness a poté nás naučil několik technik, jak jej trénovat. Skupinové cvičení bylo profesionálně vedené a velmi povedené. Z 15 zúčastněných lidí všech věkových kategorií každý odcházel nadšený. Celé sezení bylo velmi interaktivní a účastníci se aktivně zapojovali do diskuze. Celá akce měla příjemnou a přátelskou atmosféru. Mne osobně workshop pomohl v započetí mého trénování mindfulness. Do té doby jsem nevěděl téměř nic o tomto přístupu. Teď, když mi Václav ukázal různá cvičení, trénuji každý den.

Ondra, student VŠE, účastník úvodu do mindfulness

 

Informace o školeních